Strona DZN - News: Space Mod Wstrzymany|Space Mod On Hold Ta strona używa plików cookies w celu ulepszenia funkcjonalności.
in english
Historia SVN: 2223
2223: tom: Groby polskie i niemieckie
2222: tom:
2221: tom:
(Odczytano: czw, 2 kwi 2015, 21:15:01 CEST)
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoAby założyć konto, skontaktuj się z Archerem

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
Najlepsza gra z serii Battlefield?

Battlefield 1942

Battlefield 1942

Battlefield 1942

Battlefield 1942

Battlefield 1942

Battlefield 1942

Random Photo
Mig13 lot
Mig13 lot
Battlefield 1947

Space Mod Wstrzymany|Space Mod On Hold
Space ModOd niedawna stan Space Modu widnieje jako wstrzymany. Stało się tak z wielu powodów: część ekipy straciła zainteresowanie projektem, inni zrezygnowali z BF1942, w tym również z modowania całkowicie.

Pomimo licznych postępów i coraz liczniejszej załogi, mod od początku do końca borykał się z wieloma problemami. Obecnie BF1942 nadal jest dość popularną grą, jednak jej złoty wiek już przeminął i społeczność aktywnych graczy kurczy się coraz bardziej. Bez względu na to jaki by nie wyszedł, Space Mod nie miałby zbyt wielu graczy.
Praca nad modem była nieustanną walką z ograniczeniami w enginie Bf1942. Po licznych próbach przystosowania go do nowych realiów udało nam się uzyskać imponujące rezultaty, ale są one zbyt dalekie od naszej wizji modu. Projekt od samego początku był ambitny i nawet udało nam się doprowadzić do działania większość obiecanych cech, jednak jakość ich działania pozostawia wiele do życzenia.

Dalszy los modu pozostaje pod znakiem zapytania. Mówi się obecnie o przejściu na silnik BF2, lecz wątpię aby cokolwiek ruszyło w tym kierunku. Dziękuję zainteresowanym za śledzenie krótkiej historii modu, załodze za wykonaną pracę, a testerom za cierpliwość i zaangażowanie.

Space mod is now officially on hold. The team has simply burned out and the challenge has proven too great for us. Thank you for following us.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?