DZN Website - News: Cuba | This website uses cookie files to provide enhanced functionality.
po polsku
Login
Username

PasswordForgotten your password?
Request a new one here.
Ankieta
The best game in Battlefield series?

Random Photo


Outpost II

Cuba |
Battlefield 1947Dobra, na wstępie chcę się usprawiedliwić, byłem / jestem zajęty nad tworzeniem naszych, oryginalnych pojazdów - już kilka jest ukończonych, będzie o nich napisane ;)Co dziś przygotowałem?

Kubę, a dokładniej 1949_Cuban_Revolution - coś dla fanów Castro i przyjaciół,

Mapka jest stworzona przez Tomek144 z małą pomocą, na mapie znajdziemy coś dla fanów ciężkiego sprzętu jak i coś dla pilotów, jak sama nazwa mapy wskazuje, jesteśmy w roku '49, gdzie samoloty tłokowe odeszły na zasłużoną emeryturę, przynajmiej myśliwce, bo jak wiadomo bombowce jeszcze służyły. Więc piloci mogą zaszaleć, latając P80 - Allied, jak i MiG9 - Axis, na mapce większość - jak nie wszystkie domki są "otwarte", więc zapowiadają się ciekawe walki o przejęcie flagi, można też będzie polatać Mi-1, popływać Nekomatą i okrętem podwodnym.

Z samego wyglądu mapy można się domyślić że aby wygrać trzeba panować w powietrzu, a reszte oporu dobić czołgami, ale co ja się będę rozpisywał o strategii, najlepiej samemu ją odkryćA tutaj kilka screenów z mapki:kuba0_t1.jpg kuba1_t1.jpg kuba2_t1.jpg kuba3_t1.jpg kuba5_t1.jpg kuba4_t1.jpgMoże news i krótki ale zawiera "esencje" bez owijania w bawełnę ;)

Do zobaczenia przy kolejnych nowinkach

Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Name:

Validation Code:


Enter Validation Code:

Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.