Strona DZN - News This website uses cookie files to provide enhanced functionality.
po polsku
Historia SVN: 2223
2223: tom: Groby polskie i niemieckie
2222: tom:
2221: tom:
(Odczytano: czw, 2 kwi 2015, 21:15:01 CEST)
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
The best game in Battlefield series?

Random Photo
SVT40 side
SVT40 side
Battlefield 1947

Witamy na stronie DZN

Jesteśmy niewielką grupą modującą Battlefield 1942. Jesteśmy znani na polskiej scenie z oryginalnych rozwiązań i ciekawych pomysłów.

Welcome to our site

We are a small Battlefield 1942 modding group. We're known on the Polish BF scene from our original solutions and interesting ideas.

Zostawię to tutaj i zobaczę czy ktoś się połapie :evil:

DZN

Więcej informacji? Chcesz się zarejestrować? Kilknij w obrazek ;)
Need more info? You want to register? Click on the picture ;)
Battlefield 1947
Battlefield 1947

V1 często nazywa się "latającą bombą" i nie bez powodu, gdyż serce pojazdu stanowił ważący 850kg ładunek wybuchowy. Pojazdem sterował wczesny autopilot złożony z dwóch żyroskopów: jeden utrzymywał kierunek lotu, drugi wysokość. Dodatkowy mechanizm rozbijał pocisk po przebyciu określonej przez obsługę odległości. Bomba napędzana była przez eksperymentalny silnik pulsacyjny który wydawał charakterystyczne bzyczenie. Takie pociski były wysyłane przez Rzeszę na Londyn w celu terroryzowania mieszkańców. Pojazd był bardzo trudny do zestrzelania, ponieważ nie posiadał pilota, a metalowy kadłub był nie do przebicia przez karabiny maszynowe alianckich samolotów. V1 Był też od nich dużo szybszy, co utrudniało zestrzelenie go przez naziemne działka przeciwlotnicze.


launch_t1.jpg


Kliknięcie w obrazek kieruje do dalszej części newsa
Battlefield 1947

W kolejnym naszym newsie:

Opowiem Wam o naszych całkiem nowych obiektach:

Mi-1

Gewehr 43Kliknij obrazek -> Ciąg dalszy newsa

mi-1_t1.jpg

RSS added
DZNDodaliśmy do strony eksperymentalną obsługę RSS. Ponieważ strona jest prowadzona w 2 językach, wiadomości RSS nie zawierają tekstu newsa, lecz jedynie link do jego treści. Możliwe, że później znajdziemy lepsze rozwiązanie, na razie po prostu zobaczymy co działa najlepiej.We've just added experimental RSS support to our site. Because we write in 2 languages, we cannot put full news texts in RSS items. Instead they only contain a link to the news item on our website. We may change it in the future, for now we'll just find out what works best.
Space Mod On Hold
Space ModOd niedawna stan Space Modu widnieje jako wstrzymany. Stało się tak z wielu powodów: część ekipy straciła zainteresowanie projektem, inni zrezygnowali z BF1942, w tym również z modowania całkowicie.

Pomimo licznych postępów i coraz liczniejszej załogi, mod od początku do końca borykał się z wieloma problemami. Obecnie BF1942 nadal jest dość popularną grą, jednak jej złoty wiek już przeminął i społeczność aktywnych graczy kurczy się coraz bardziej. Bez względu na to jaki by nie wyszedł, Space Mod nie miałby zbyt wielu graczy.
Praca nad modem była nieustanną walką z ograniczeniami w enginie Bf1942. Po licznych próbach przystosowania go do nowych realiów udało nam się uzyskać imponujące rezultaty, ale są one zbyt dalekie od naszej wizji modu. Projekt od samego początku był ambitny i nawet udało nam się doprowadzić do działania większość obiecanych cech, jednak jakość ich działania pozostawia wiele do życzenia.

Dalszy los modu pozostaje pod znakiem zapytania. Mówi się obecnie o przejściu na silnik BF2, lecz wątpię aby cokolwiek ruszyło w tym kierunku. Dziękuję zainteresowanym za śledzenie krótkiej historii modu, załodze za wykonaną pracę, a testerom za cierpliwość i zaangażowanie.

Space mod is now officially on hold. The team has simply burned out and the challenge has proven too great for us. Thank you for following us.
Space ModWitamy w kolejnym, nieco spóźnionym newsie o kosmicznym modzie! Dzisiaj mamy dla was parę ciekawych rzeczy, ale gwiazdą wieczoru jest nowy niszczyciel - kliknij go aby przejść do pełnej treści newsa: Welcome Back to another Space Mod update! Although a bit late, we have a few interesting things, like the new destroyer. Please click it to read the rest.

New Mod
DZNW dziale download pojawił się nowy mod, którego autorem jest WoWo_Soldier. Dodaje on pojazdy z dodatku Secret Weapons do standardowych map Bf1942.A new mod by WoWo_Soldier was added to our download section. It adds vehicles from Secret Wepaons expansion to standard Bf1942 maps.
Space ModWitamy z powrotem w kolejnym newsie o Space Mod'zie. Tym razem mamy dla Was trochę więcej tekstu niż obrazków, ale to nie czyni postu mnie ciekawym - wiele przeszliśmy od ostatniego newsa! Kliknij "Czytaj Więcej" na dole aby zobaczyć resztę.Hello and Welcome to another Space Mod update. This time we've got more text than pictures, but don't let that discourage you: we've come a long way since our last post here! Please click "read more" below to see the rest.
Space ModSpace Mod do naszego BF'a 1942 powoli powstaje. Od ostatniej wiadomości z Marca minęło trochę czasu, a mod stał na półce. Część naszego zespołu była zajęta życiem prywatnym.
Lecz nie poddaliśmy się i wracamy aby skończyć niezwykle skomplikowanego moda! Ale po kolei...
Well, so much for the monthly schedule! Since our last news post back in March the development had somewhat stagnated with most of the team going about their busy lives.
This time we are back and we mean it! But first things first...